چشم انداز

از آنجا که شرکت مهندسین مکانیک جامدات آنین بر اساس مشی بر شمرده و تجارب سالها تلاش در انجام پروژه هاي عظیم و حیاتی ملی و همچنین به منظور پاسخگویی به بخشی از نیازهاي اساسی کشور تاسیس شده است، به صورت مداوم جهت ایجاد ارزش افزوده برای ذینفعان که همانا کشور، کارفرمایان و همکاران هستند می کوشد. در این راستا با پیوستگی، یکپارچگی و مشارکت همه جانبه مساعی خویش را برای استحکام موقعیت در بازار صنعتی بکار بسته ایم.
پس از 22 سال، شرکت مهندسین مکانیک جامدات آنین فرهنگ کسب و کار خویش را بر اساس چهار ارزش اساسی ارتقاء داده است:
• شایستگی - حرفه ای بودن، روراستی، صداقت و تمامیت و یکپارچگی
• همکاری - روحیه عملکرد تیمی و باز بودن
• مسئولیت پذیری – ایجاد روحیه مالکیت و میل به تغییر
• تعهد به اصلاح و انجام کار فراتر از وظایف تعیین شده توسط کارفرما
بر اساس پایبندی به این ارزش ها، توانسته ایم اعتماد مشتریان و کارفرمایان، شرکای تجاری، همکاران، تامین کنندگان و کارکنان را بدست آوریم.
بر اين باوريم كه مهمترين سرمايه‌ي ما نيروي انساني متعهد و متخصص است، كه در انجام تمامی فعاليت‌ها محوریت دارد. لذا همواره در جذب، حفظ، رشد و ارتقاء همکاران حداکثر دقت و تلاش خود را بكار مي‌‌بنديم. ايجاد فضای همکاری یکپارچه و تیمی، افزايش انگيزه، رضايت شغلي و فراهم آوردن محيط كار مناسب براي همکاران، ارتقاء سطح علمی با برگزاری دوره های آموزشی و نرم افزاری همسو با اهداف شركت محور حركت ما در بخش منابع انساني است.
در شرکت مهندسین مکانیک جامدات آنین، استراتژی کلی ایجاد تمایز در عملکرد شرکت با تمرکز بر حوزه های تخصصی صنایع فلزات اساسی، فراوری کانی های معدنی، تصفیه و تامین آب و همچنین صنایع ساختمانی است. افزون بر این، بصورت همزمان می کوشیم با برآورده کردن نیازهای ذینفعان در کوتاهترین زمان ممکن عملکرد رقابتی خود را حفظ کرده و تداوم بخشیم.
شرکت مهندسین مکانیک جامدات آنین، با ایجاد راه حل های همه جانبه در صنایعی که بر آنها تمرکز دارد از قبیل صنایع معدنی، آب، فلزات اساسی، آهک و ساختمان و همچنین توسعه حوزه های فعالیت شرکت در حیطه صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و انرژی های تجدیدپذیر محصول نهایی خود را از بقیه ی رقبای خود متمایز ساخته است. بدین ترتیب، این مجموعه قابلیت ارائه ی خدمات مدیریت، کنترل پروژه و همچنین خدمات مهندسی، تامین، ساخت و اجرا را در تمام دیسپلین ها از ابتدای خط تولید تا محصول نهایی فراهم آورده است.
محيط
Image

YEARS OF SUCCESSFUL WORK History

0

Founded in 1372 in order to perform engineering activities from designing to manufacturing, from erection to installation and construction to commissioning in professional fields such as food industry, mining industry and construction industry